Aktualności

W tym tygodniu…

W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia obchodzimy:

  • w poniedziałek – wspomnienie św. Bonawentury biskupa i dK;
  • we wtorek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.

Podobnie jak w latach ubiegłych, na przełomie lipca i sierpnia (25 lipca – 13 sierpnia) wyruszy z terenu naszej Archidiecezji 40-ta Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Aktualna jest możliwość etapowego pielgrzymowania (jedno czy kilkudniowego, w zależności od możliwości czasowych, sił i zdrowia). Szczegółowe informacje dotyczące pielgrzymki znajdują się w gablocie ogłoszeń parafialnych.

W okresie wakacyjnym zapraszamy w każdy poniedziałek po Mszy św. wieczornej na adorację Najświętszego Sakramentu, która potrwa do godz. 19:00.

Uprzejmie przypominamy, że w okresie wakacyjnym, tj. w lipcu i sierpniu:

  • w dni powszednie nie ma Mszy św. o godz. 7:00;
  • biuro parafialne czynne jest we czwartki od godziny 16:00 do 17:30;
  • pogrzeby i wezwania do chorego można zgłaszać w każdym czasie.

Udającym się na wakacje oraz gościom przebywającym na terenie naszej parafii życzymy dobrego wypoczynku i pogłębienia więzi z Bogiem.

Zapraszamy na pielgrzymkę do Rzymu w Roku Jubileuszowym 2025 w dniach 3-8 lutego. Koszt 3870 zł i 230 euro. Program jest w gablocie, a szczegóły i zapisy u ks. Daniela.

Zapraszamy na autokarową pielgrzymkę na Jasną Górę w dniach 23-28 września 2024 roku. Po drodze odwiedzimy Wejherowo, Kartuzy, Sopot, Gdańsk, Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji w Toruniu. Koszt 1250 zł. Więcej informacji w gablocie, a zapisy u ks. Daniela. Zapraszamy także na inną pielgrzymkę, ale do Rzymu w Roku Jubileuszowym w dniach 3-8 lutego 2025 roku. Koszt 3870 zł i 230 euro. Program jest w gablocie, a szczegóły i zapisy również u ks. Daniela.

Poniżej intencje mszalne na najbliższe dni: