Aktualności

W tym tygodniu…

W kalendarzu liturgicznym bieżącego tygodnia obchodzimy:

  • w piątek – wspomnienie św. Teresy od Jezusa dziewicy i doktora Kościoła;
  • w sobotę – wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej zakonnicy.

W sobotę 23 października o godz. 15:00, ks. abp Andrzej Dzięga uroczyście dokona konsekracji ołtarza i poświęcenia naszego Kościoła. Będzie to wielkie święto naszej parafii, na które wszystkich naszych parafian zapraszamy. Wprowadzeniem do tych uroczystości będą konferencje wygłoszone przez ks. prof. Jarosława Nowaszczuka w dniach 17-19 października, które przygotują nas do duchowego przeżycia konsekracji.

Październik jest miesiącem modlitwy różańcowej. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę o godz. 17:00.

Schola dziecięca rozpoczęła spotkania: próby odbywają się w niedziele o godz. 12:30 w sali muzycznej w domu parafialnym.

Intencje na najbliższe dni: